Bezpieczne zakupy

Chcesz bezpiecznie odsprzedać lub odkupić wakacje? Dobrze trafiłeś! Nasz program "Bezpieczne zakupy wakacji i noclegów" zabezpiecza obie strony transakcji.

Jak działa system Bezpiecznych zakupów w OTravel.pl?
1. Sprzedający i kupujący wycieczkę umawiają się, że dokonają transakcji przez serwis OTravel.pl.
2. Wysyłają maila na adres info@otravel.pl, że chcą dokonać "Bezpiecznych zakupów".
3. Odsyłamy Państwu maila z instrukcją i formularzem do wypełnienia (dane kupującego i sprzedającego + dokumenty podróży). 4. Na podstawie informacji i dokumentów podróży tworzymy umowę sprzedaży i podpisują ją obie strony (skany wystarczą). 5. Kupujący wpłaca pieniądze na rachunek powierniczy OTravel.pl.
6. Sprzedający zmienia dane uczestników u organizatora, po potwierdzeniu, że środki są na rachunku OTravel.pl.
7. Kupujący otrzymuje z biura podróży/ hotelu dokumenty podróży i umowę na swoje nazwisko i potwierdza wszystko u organizatora.
8. Po potwierdzeniu, że dane się zgadzają – OTravel.pl przelewa środki Sprzedającemu pomniejszone o 61,50 zł brutto – tyle kosztuje zabezpieczenie transakcji.
9. Jeśli coś pójdzie nie tak i organizator nie potwierdzi nowych danych - pieniądze w pełnej kwocie wracają do Kupującego.

Widząc atrakcyjne ogłoszenie typu „odsprzedam wakacje” lub „odsprzedam wczasy/ noclegi” warto skorzystać z oferty, bo w ten sposób pomagamy innym i sami korzystamy z okazji. Warto też pamiętać o bezpieczeństwie transakcji i uniknąć oszustwa.
W tym pomoże OTravel.pl.

Przeczytaj także:
Odkup wakacje bezpiecznie
Odsprzedam wakacje. Jak kupować mądrze wczasy przez Internet?