FAQs

Praktycznie wszystkie bezzwrotne rezerwacje mogą być wystawione na sprzedaż w OTravel.pl. Rezygnując z wakacji na 30 dni przed podróżą ponosisz koszt od 30% do 50 % wartości wycieczki. Często bardziej opłaca się odsprzedać rezerwację niż zrezygnować w biurze podróży lub hotelu. Rezerwacje muszą być
Sprzedający otrzymuje przelew w ciągu 24 godzin roboczych od momentu zmiany danych uczestników. Wtedy dopiero pobieramy opłatę za nasz serwis i sprzedaną ofertę. Nasza prowizja wynosi 10% brutto od kwoty, jaką uzyska Sprzedający.
Znalazłeś ofertę, która Cię interesuję? Możesz skontaktować się ze Sprzedającym i ustalić interesujące Cię kwestie lub od razu odkupić rezerwację. Jeżeli zdecydujesz się na kupno - otrzymasz od nas kod weryfikacyjny oraz maila z umową podpisaną przez Sprzedającego.
Wycena zależy od terminu, w którym rezerwacja ma się odbyć. Im bliżej daty wyjazdu cena powinna być niższa i bardziej atrakcyjna dla kupującego, a wciąż satysfakcjonowała Ciebie.
Masz wykupioną rezerwację, z której nie możesz skorzystać, a koszty rezygnacji są bardzo wysokie? Chcesz tanio kupić wakacje i skorzystać z ciekawej oferty? Na OTravel.pl możesz odsprzedać i odkupić podróż w kilku prostych krokach.