O nas

OTravel.pl odsprzedam wczasy, sprzedam wakacje i odkupię podróż to platforma odsprzedaży i kupna niewykorzystanych i niepodlegających zwrotowi wycieczek, wakacji oraz rezerwacji noclegów. Transakcje zawierane są między użytkownikami: sprzedającym, który z różnych względów nie może skorzystać z zakupionego wcześniej hotelu czy wakacji, a kupującym, który chce podróżować taniej. OTravel.pl powstał z potrzeby. Wyobraź sobie, że masz wykupiony tygodniowy pobyt nad morzem. Rozchorowała się Twoja partnerka/ partner, dziecko i Ty też czujesz się kiepsko. Do wyjazdu zostały dwa dni. Nikt ze znajomych nie może skorzystać z oferty, więc godzisz się z sytuacją, że stracisz kilka tysięcy złotych... Nas to spotkało i wtedy pojawił się pomysł, żeby odsprzedać wyjazd. Zaczęliśmy szukać serwisów, które to umożliwiają. Nie znaleźliśmy żadnego, który w łatwy, bezpieczny i przejrzysty sposób oferowałby tego typu usługę. Stworzyliśmy OTravel.pl – miejsce, gdzie sprzedający może wystawić ofertę sprzedaży wczasów oraz rezerwacji noclegów, a kupujący może skorzystać z rzeczywistych ofert „last minute” i zapłacić cenę nawet o kilkadziesiąt procent niższą. A to wszystko w bezpieczny dla obu stron transakcji sposób. Masz pytania? Napisz do nas: info@otravel.pl.

 

Kto za tym stoi?

Katarzyna Maziak

CEO

Zainicjowała OTravel.pl i przekonała do pomysłu Krzysztofa. Aktualnie zajmuje się wszystkim, co jest potrzebne do sprawnego funkcjonowania serwisu począwszy od marketingu skończywszy na rozliczeniach z Klientami. Człowiek „orkiestra”:)
Katarzyna Maziak OTravel.pl

Krzysztof Bobin

Web Development

To jego historia zapoczątkowała OTravel.pl. Krzysiek jest programistą i to on stoi za wdrożeniem serwisu oraz odpowiada za jego sprawne działanie.
Krzysztof Bobin OTravel.pl Odsprzedam wakacje

Kasia i Krzysiek są także współwłaścicielami serwisu Przesyłarka.pl i współpracują ze sobą od ponad 5 lat.

 

Nasze wartości

Bezpieczeństwo transakcji

Tym, co wyróżnia nasz serwis, to bezpieczeństwo transakcji. Kupujący przekazuje środki na nasz rachunek powierniczy i są one uwalniane sprzedającemu w momencie potwierdzenia przez kupującego, że nowe dane uczestników podróży zgadzają się. Publikujemy tylko oferty, które zawierają dowód zakupu. Dzięki temu kupujący ma pewność, że widoczne oferty są prawdziwe. Dbamy o to, aby obie strony transakcji czuły się bezpiecznie.

Uczciwość

Akceptujemy tylko uczciwe oferty odsprzedaży i kupna. Liczymy także na Waszą uczciwość w określaniu ceny sprzedaży wycieczki i szybkości działania. Sami pobieramy uczciwą prowizję od sprzedaży – tylko w momencie finalizacji transakcji otrzymujemy wynagrodzenie. Uczciwe?

Prostota

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby korzystanie z serwisu było proste, szybkie i intuicyjne. Sprzedający nie musi wypełniać wszystkich danych podróży – zrobimy to za niego na podstawie przesłanych dokumentów. Przygotowaliśmy także, we współpracy z prawnikami, wzór umowy, z której możecie skorzystać przy transakcji kupna – sprzedaży, gdzie interesy obu stron są zabezpieczone. Proste, prawda?

Napisali o nas

- [Mam startup](https://mamstartup.pl/turystyka/14450/wroclawski-startup-otravel-pl-ulatwi-odsprzedaz-zarezerwowanych-wakacji-i-noclegow) - 29.01.2019 - [Radio Ram](https://www.radioram.pl/articles/view/35782/Wroclawski-startup-odsprzeda-nasze-wakacje) - 06.02.2019 - [Wrocław.pl](https://www.wroclaw.pl/startupy/katalog/378,otravelpl) - luty 2019