O nas

OTravel.pl - to miejsce odsprzedaży i kupna niewykorzystanych i niepodlegających zwrotowi wycieczek, wakacji oraz rezerwacji noclegów.

Transakcje zawierane są między użytkownikami: sprzedającym, który z różnych względów nie może skorzystać z zakupionego wcześniej hotelu czy wakacji, a kupującym, który chce podróżować taniej.

OTravel.pl powstał z potrzeby. Wyobraź sobie, że masz wykupiony tygodniowy pobyt nad morzem. Rozchorowała się Twoja partnerka/ partner, dziecko i Ty też czujesz się kiepsko. Do wyjazdu zostały dwa dni. Nikt ze znajomych nie może skorzystać z oferty, więc godzisz się z sytuacją, że stracisz kilka tysięcy złotych... Nas to spotkało i wtedy pojawił się pomysł, żeby odsprzedać wyjazd. Zaczęliśmy szukać serwisów, które to umożliwiają. Nie znaleźliśmy żadnego, który w łatwy, bezpieczny i przejrzysty sposób oferowałby tego typu usługę.

Stworzyliśmy startup OTravel.pl – miejsce, gdzie sprzedający może wystawić ofertę sprzedaży wczasów oraz rezerwacji noclegów, a kupujący może skorzystać z rzeczywistych ofert „last minute” i zapłacić cenę nawet o kilkadziesiąt procent niższą. A to wszystko w bezpieczny dla obu stron transakcji sposób, jeśli korzystasz z opcji "Bezpieczne zakupy". Masz pytania? Napisz do nas: info@otravel.pl.

OTravel.pl to serwis internetowy prowadzony przez Efero Next Sp. z o.o., ul. Grabiszyńska 151, 53-439 Wrocław, NIP: 8943055473 działający pod marką Przesylarka.pl. OTravel łączy ludzi, którzy chcą sprzedać niepodlegające zwrotowi rezerwacje, z tymi, którzy chcą taniej odkupić podróż.

 

Kto za tym stoi?

Katarzyna Maziak

CEO

Zainicjowała OTravel.pl i przekonała do pomysłu Krzysztofa. Aktualnie zajmuje się wszystkim, co jest potrzebne do sprawnego funkcjonowania serwisu począwszy od marketingu skończywszy na rozliczeniach z Klientami. Człowiek „orkiestra”:)
Katarzyna Maziak OTravel.pl

Krzysztof Bobin

Web Development

To jego historia zapoczątkowała OTravel.pl. Krzysiek jest programistą i to on stoi za wdrożeniem serwisu oraz odpowiada za jego sprawne działanie.
Krzysztof Bobin OTravel.pl Odsprzedam wakacje

Kasia i Krzysiek są także współwłaścicielami serwisu Przesyłarka.pl i współpracują ze sobą od ponad 8 lat.

 

Nasze wartości

Bezpieczeństwo transakcji

Tym, co wyróżnia nasz serwis, to bezpieczeństwo transakcji. Oprócz dodania ogłoszenia oferujemy także zabezpieczenie transakcji. Kupujący przekazuje środki na nasz rachunek powierniczy i są one wypłacane sprzedającemu w momencie potwierdzenia przez kupującego, że nowe dane uczestników podróży zgadzają się. Dbamy o to, aby obie strony transakcji czuły się bezpiecznie.
 

Uczciwość

Akceptujemy tylko uczciwe oferty odsprzedaży i kupna. Liczymy także na Waszą uczciwość w określaniu ceny sprzedaży wycieczki i szybkości działania. Sami pobieramy uczciwą opłatę za dodanie ogłoszenia i zabezpieczenie transakcji. 
 

Prostota

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby korzystanie z serwisu było proste, szybkie i intuicyjne. Przygotowaliśmy także, we współpracy z prawnikami, wzór umowy, z której możecie skorzystać przy transakcji kupna – sprzedaży, gdzie interesy obu stron są zabezpieczone. Proste, prawda?
 

Napisali o nas