Dla kupujących - odkupie wakacje last minute

Szukasz okazji i sprawdzonych ofert w cenach niższych niż last minute w biurze podróży? OTravel.pl to miejsce, gdzie możesz przeglądać i kupować oferty od innych użytkowników, którzy z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z już opłaconej bezzwrotnej rezerwacji. Stawiamy na bezpieczeństwo, prostotę i szybkość transakcji.

Zakup w OTravel.pl jest bezpieczny, ponieważ Twoje pieniądze są przechowywane na rachunku powierniczym do momentu potwierdzenia przez Ciebie, że rezerwacja została prawidłowo przepisana.

Jak to działa?

  1. Widzisz tylko oferty, które mają w pełni uzupełnione dane – łącznie z potwierdzeniami rezerwacji. (Nie wyświetlamy ogłoszeń bez dokumentów podróży i/lub potwierdzenia rezerwacji.)
  2. Jeśli interesuje Cię któraś z ofert – możesz skontaktować się ze sprzedawcą za naszym pośrednictwem i dopytać o interesujące Cię tematy lub od razu kupić wycieczkę.
  3. Podpisujesz umowę sprzedaży, której wzór został przygotowany przez naszych prawników.
  4. Przelewasz środki na rachunek powierniczy OTravel.pl w ciągu 24 godzin. Twoje pieniądze są zabezpieczone na naszym koncie.
  5. Otrzymujesz dokumenty podróży (max. 1 dzień roboczy). Jeśli sprzedający nie dotrzyma terminu – pieniądze wracają na Twoje konto.
  6. Sprawdzasz z organizatorem, czy nowe dokumenty podróży są prawidłowe i potwierdzasz to nam – przelewamy pieniądze sprzedającemu.
  7. Korzystasz z zakupionej podróży☺ Fajne uczucie, co?